Nyhetsbrev
Lyst til å holde deg oppdatert?
Få tilsendt OAS nyhetsbrev
H√łgskole:
E-post:

Styret i OAS 07

Under finner du en liste over styret OAS 2007. Studentene sitter for ett Śr, mens de ansattes og hÝgskolenes representanter velges for to Śr. Studentrepresentanter som Ýnsker Ś sitte lenger en ett Śr kan selvfÝlgelig stille til gjenvalg.

Studentene har krav på flertall i styret hos studentsamskipnadene. I OAS praktiseres dette gjennom at studentene har styrets leder, og at denne har dobbelstemme ved stemmelikhet.

Studentrepresentantene

Anita Solberg, H√łgskolen i Oslo
Styreleder
Sandakerveien 10K, 0473 Oslo,
tlf: 95 73 15 40
E-post: styreleder@oas.no
Anita.Solberg@stud.sam.hio.no

Thomas Wiberg, H√łgskolen i Oslo
Nestleder
Gardeveien 2 D 0363  Oslo  
Tlf: 98 63 80 93 
E-post: thomashw@online.no

Lise Petterson,¬†H√łgskolen i Akershus
Styremedlem
Skjærvaveien 69a
2010 STR√ėMMEN
Tlf: 41 10 17 95 
E-post: lise.petterson@gmail.com

Ninja Lundby Nilsen, Oslo Markedsh√łgskole
Styremedlem
Frydenlundsgata 6
0169 Oslo
Tlf: 41 51 67 80 
E-post: ninja_ln@hotmail.com

Eric Kristoffersen, Rudolf Steinerh√łgskolen
Styremedlem
Kirkeveien 166 B, rom 928, 0450  Oslo  
Mob: 45 41 83 77
E-post: ekr008@student.uib.no

Representanter fra h√łgskolene

Gunnar Rein Olsen, Lovisenberg diakonale h√łgskole
Lovisenberggata 15 0456  Oslo 
Tlf: 22 35 82 33  
E-post: gunnar.r.olsen@ldh.no

Tove Bull-Njaa, H√łgskolen i Oslo
PB 4 St.Olavsplass, 0130 Oslo
tlf.22 45 30 61
E-post: Tove.Bull-njaa@hio.no

Ansattes representanter 

Sepp Mantel,  OAS Spisesteder

Wergelandsveien 27,  Postboks 5283 Majorstuen, 0303 Oslo
tlf. 22 93 35 08
Mob: 90 77 23 50
E-post: sepp.mantel@oas.no

Bj√łrg Winger, OAS, Lille Bislet studentbarnehage
Postboks 5283 Majorstuen, 0303 Oslo/ Helsetlia 12 1353  Bærumsverk 
tlf. 22 46 07 22/91 34 52 02 
E-post: bjorg.winger@oas.no

Ståle Botn, OAS spisesteder
Huldreveien 37 1388  Borgen 
Tlf: 22 45 28 70  
E-post: stale.botn@oas.no


Studentenes vararepresentanter

1. vara 
Anders Bondehagen, NITH
Skjelderupsgt. 17, rom 707 0559  Oslo  
Tlf:: 45 20 31 16 
E-post: anders@dittnet.com

2 vara 
Ragnhild M. Jensen, Barrat Due Musikkinstitutt
N√łklesvingen 74¬†0689¬† Oslo¬†¬†
Tlf: 97 01 32 53 
E-post: rmje@broadpark.no

3. vara 
Kim Rune Einvik, H√łgskolen i Oslo
Smalgangen 3, Leil. 5083 0188  Oslo  
Tlf: 45 60 75 89 
E-post: kimeinvik@gmail.com

4. vara 
Lise F. Pedersen, H√łgskolen i Akershus
Gjardarsv. 24¬†1665¬† Rolvs√ły¬†¬†
Tlf: 93 42 02 92 
E-post: lise@jodalin.org

H√łgskolenes vararepresentanter:

Hanne Kobernus, Norsk Gestaltinstitutt
Akersveien 24 C, 0177 Oslo
Tlf: 22 59 16 50  
E-post: hanne@gestalt.no

Torill Erikson, H√łgskolen i Oslo
PB 4 St.Olavs plass 0130  Oslo 
Tlf: 22 45 30 81  
E-post: torill.Erikson@hio.no

OAS-ansatte vararepresentanter

Carl-Otto Gjævert, OAS  
Grevlingåsen 15 b, 1352 Hasle
Tlf: 91 86 87 12
E-post: carl.otto.gjevert@oas.no

Ina Marian S√łrlie, OAS¬†
Johnny Svorkmos vei 172, 0983 Oslo  
Tlf: 22 06 66 58 
Mob: 48 09 51 45
E-post: ina.marian.sorlie@oas.no

Grethe R√łsok, OAS Personalkoordinator
Wergelandsveien 27,  Postboks 5283 Majorstuen, 0303 Oslo
tlf. 22 93 35 09
E-post: grethe.roesok@oas.no

Fredrik¬†Arneberg, H√łgskolen i Oslo (permisjon ut 2007)
Nestleder
Pilestredet 55 A 0350  Oslo 
Tlf: 90 68 47 53 
E-post:
fredrik.arneberg@stud.su.hio.no


16. oktober 2007 16:12

Meningsmåling
Pensum
Hvor kjÝper du skolebÝkene dine?

Penelope Bokhandel
Akademika
ABC Fagbokhandel
Norli
Annen vanlig bokhandel
Nettbokhandel
Kopierer
LŚner pŚ biblioteket
KjÝper brukt
Annet

(Se resultatene)

Tilknyttede h√łgskoler